Weź tonę ubrań!

Nie będzie tego na zdjęciu jeśli nie znajdzie się to w studio, więc przynieś dużo ubrań. Weź te, które lubisz, takie byś czuł się w nich bardzo dobrze. Wszystkie inne zostaw w domu.

Weź koszulki, koszule, swetry, marynarki czy nawet kurtkę. Wybierz ubrania, które są pozbawione rozpraszających wzorów, w  jednolitych kolorach (ciemne lub jasne - weź i takie i takie!)

Panowie: biała koszula jest zawsze hitem, może być z marynarką, lekką kurtką, lub płaszczem - weź je! Weź też krawat, najlepiej kilka do wyboru i nie zapomnij o swoim ulubionym!

Panie: koszula to zawsze dobry wybór, tak samo jak koszulki i topy na ramiączkach - weź je!

Pamiętaj: lepiej zabrać więcej i nie wykorzystać jednej, czy dwóch koszulek niż żałować, że ta ulubiona została w domu!

Uczesz się!

Sejsa zdjęciowa to inwestycja, spędzimy razem sporą ilość czasu robiąc zdjęcia i na tym się skupimy, więc przyjdź z już gotową fryzurą - włosy to bardzo osobista, indywidualna sprawa, więc najlepsze efekty uzyskamy jeśli fryzura będzie ułożona w sposób w jaki czujesz się najlepiej.

Jak już jesteśmy przy dbaniu o siebie to:

Panowie: ogolony, czy nie, to już Twoja decyzja jaki wygląd preferujesz, ostatecznie zawsze można zabrać ze sobą maszynkę do golenia i wypróbować zdjęcia z zarostem jak i bez niego.

Panie: jeśli chodzi o makijaż to jeśli ma być, niech będzie lekki, delikatny. Jeśli jest taka potrzeba możemy na sesję zaprosić makijażystkę, która za dodatkową opłatą zadba o to. Daj mi znać wcześniej, że tak właśnie chcesz zrobić!

 

Odpocznij dzień wcześniej!

Retusz może usunąć dołki pod oczami, ale nie da Ci prawdziwego uśmiechu, czy iskry w oczach, której potrzebujemy by zdjęcie miało to coś, a to nam da Twoja energia. Nie zapomnij o niej tego dnia!

 

Czuj się jak u siebie w domu!

Zabierz ze sobą iPoda, komórkę z Twoim Spotify, podeślij mi link do Twojej playlisty z ulubioną muzyką - chcę byś w studio czuł się jak u siebie w domu, a muzyka na pewno nie zaszkodzi. Wprowadzi Cię w lepszy stan umysłu, co będzie miało wymierny skutek widoczny też i na zdjęciach

 

Nie martw się!

Profesjonalny fotograf to... jakby nie było profesjonalista. To moja praca, żeby zdjęcia jakie zrobimy były rewelacyjne i nigdy nie zawodzę, jeśli byłoby inaczej nie byłbym profesjonalnym fotografem.

Nie martw się o wynik sesji - pokochasz zdjęcia, które razem zrobimy, a przy okazji dobrze spędzisz czas!

 

Zajmij miejsce na siedzeniu pasażera i daj się kierować!

Podczas sesji to ja będę kierował (dosłownie, dyrygował Tobą) i pracował, a dla Ciebie mam inne zadanie - zrelaksuj się, spędź dobrze czas, zaufaj mi, to jest to po co do mnie przychodzisz, a efektem będą niesamowite zdjęcia!