Czas trwania sesja zdjęciowej to od 0.5 do 2.5 godziny w zależności od wybranego pakietu. W tym czasie wykonamy sporą ilość zdjęć, z których później wspólnie zdecydujemy się pozostawić tylko te najlepsze, mające w sobie to coś ujęcia.


Aparat będzie cały czas podpięty do komputera tak byśmy mogli na bieżąco razem sprawdzać efekty sesji zdjęciowej.

Mój styl to modernistyczne zdjęcia w orientacji poziomej (czyli nie tradycyjna orientacja pionowa, portretowa) z ciasnym kadrowaniem. skupiające całą uwagę na Tobie, tylko i wyłącznie! Przykłady zdjęć znajdziesz w Galerii.

Tylko Ty i ja zobaczymy całość materiału, przyjdź z otwartym umysłem i nie martw się, im mniej będziesz się przejmować, tym lepsze zdjęcia razem zrobimy.

Po sesji przejrzymy zdjęcia i wybierzemy wspólnie te najlepsze, które później zostaną Tobie udostępnione na stronie internetowej gdzie zostaniesz poproszony o ostateczną decyzję i wyselekcjonowanie tych, które poddane powinny zostać retuszowi i które później dostaniesz jako gotowe pliki.

Podczas retuszu zdjęć kieruję się zasadą "mniej znaczy więcej".
Nie robię drastycznych zmian, produkt finalny przedstawiać ma Ciebie najlepiej i najnaturalniej jak tylko się da.

Gotowe zdjęcia przekazane będą Tobie poprzez ich udostępnienie na dysku dropbox/google drive lub mailowo na podany przez Ciebie adres.

Zdjęcia będą przekazane w kilku rozdzielczościach:
- gotowe do wydruku (maksymalna rozdzielczość)
- do użycia w sieci (
z przeznaczeniem do zdjęć profilowych na portalach społecznościowych lub innych publikacji)