JAK PRZEBIEGA SESJA ZDJĘCIOWA?

Czas trwania sesja zdjęciowej to od 0.5 do 2.5 godziny w zależności od wybranego pakietu. W tym czasie wykonamy sporą ilość zdjęć, z których później wspólnie zdecydujemy się pozostawić tylko te najlepsze, mające w sobie to coś ujęcia.

Aparat będzie cały czas podpięty do komputera tak byśmy mogli na bieżąco razem sprawdzać efekty sesji zdjęciowej.

Mój styl to modernistyczne zdjęcia w orientacji poziomej (czyli nie tradycyjna orientacja pionowa, portretowa) z ciasnym kadrowaniem. skupiające całą uwagę na Tobie, tylko i wyłącznie! Przykłady zdjęć znajdziesz w Galerii.

Tylko Ty i ja zobaczymy całość materiału, przyjdź z otwartym umysłem i nie martw się, im mniej będziesz się przejmować, tym lepsze zdjęcia razem zrobimy.

Po sesji przejrzymy zdjęcia i wybierzemy wspólnie te najlepsze, które później zostaną Tobie udostępnione na stronie internetowej gdzie zostaniesz poproszony o ostateczną decyzję i wyselekcjonowanie tych, które poddane powinny zostać retuszowi i które później dostaniesz jako gotowe pliki.Podczas retuszu zdjęć kieruję się zasadą "mniej znaczy więcej". Nie robię drastycznych zmian, produkt finalny przedstawiać ma Ciebie najlepiej i najnaturalniej jak tylko się da.

Gotowe zdjęcia przekazane będą Tobie poprzez ich udostępnienie na dysku dropbox/google drive lub mailowo na podany przez Ciebie adres.

Zdjęcia będą przekazane w kilku rozdzielczościach: - gotowe do wydruku (maksymalna rozdzielczość) - do użycia w sieci (z przeznaczeniem do zdjęć profilowych na portalach społecznościowych lub innych publikacji)

ZAREZERWUJ TERMIN SESJI

NAPISZ DO MNIE

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?

Weź tonę ubrań!


Nie będzie tego na zdjęciu jeśli nie znajdzie się to w studio, więc przynieś dużo ubrań. Weź te, które lubisz, takie byś czuł się w nich bardzo dobrze. Wszystkie inne zostaw w domu.

Weź koszulki, koszule, swetry, marynarki czy nawet kurtkę. Wybierz ubrania, które są pozbawione rozpraszających wzorów, w jednolitych kolorach (ciemne lub jasne - weź i takie i takie!)

Panowie: biała koszula jest zawsze hitem, może być z marynarką, lekką kurtką, lub płaszczem - weź je! Weź też krawat, najlepiej kilka do wyboru i nie zapomnij o swoim ulubionym!

Panie: koszula to zawsze dobry wybór, tak samo jak koszulki i topy na ramiączkach - weź je!

Pamiętaj: lepiej zabrać więcej i nie wykorzystać jednej, czy dwóch koszulek niż żałować, że ta ulubiona została w domu!

Uczesz się!


Sejsa zdjęciowa to inwestycja, spędzimy razem sporą ilość czasu robiąc zdjęcia i na tym się skupimy, więc przyjdź z już gotową fryzurą - włosy to bardzo osobista, indywidualna sprawa, więc najlepsze efekty uzyskamy jeśli fryzura będzie ułożona w sposób w jaki czujesz się najlepiej. Jak już jesteśmy przy dbaniu o siebie to:

Panowie: ogolony, czy nie, to już Twoja decyzja jaki wygląd preferujesz, ostatecznie zawsze można zabrać ze sobą maszynkę do golenia i wypróbować zdjęcia z zarostem jak i bez niego.

Panie: jeśli chodzi o makijaż to jeśli ma być, niech będzie lekki, delikatny. Jeśli jest taka potrzeba możemy na sesję zaprosić makijażystkę, która za dodatkową opłatą zadba o to. Daj mi znać wcześniej, że tak właśnie chcesz zrobić!

Odpocznij dzień wcześniej!


Retusz może usunąć dołki pod oczami, ale nie da Ci prawdziwego uśmiechu, czy iskry w oczach, której potrzebujemy by zdjęcie miało to coś, a to nam da Twoja energia. Nie zapomnij o niej tego dnia!

Czuj się jak u siebie w domu!


Zabierz ze sobą iPoda, komórkę z Twoim Spotify, podeślij mi link do Twojej playlisty z ulubioną muzyką - chcę byś w studio czuł się jak u siebie w domu, a muzyka na pewno nie zaszkodzi. Wprowadzi Cię w lepszy stan umysłu, co będzie miało wymierny skutek widoczny też i na zdjęciach

Nie martw się!


Profesjonalny fotograf to... jakby nie było profesjonalista. To moja praca, żeby zdjęcia jakie zrobimy były rewelacyjne i nigdy nie zawodzę, jeśli byłoby inaczej nie byłbym profesjonalnym fotografem.

Nie martw się o wynik sesji - pokochasz zdjęcia, które razem zrobimy, a przy okazji dobrze spędzisz czas!

Zajmij miejsce na siedzeniu pasażera i daj się kierować!


Podczas sesji to ja będę kierował (dosłownie, dyrygował Tobą) i pracował, a dla Ciebie mam inne zadanie - zrelaksuj się, spędź dobrze czas, zaufaj mi, to jest to po co do mnie przychodzisz, a efektem będą niesamowite zdjęcia!

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

GDZIE BĘDZIEMY FOTOGRAFOWAĆ?

W zależności od potrzeb i preferowanego tła zdjęć:
- tło jednolite / gładkie
- w tle siedziba / biuro

możliwe jest wykonywanie zdjęć w moim studio fotograficznym w Gdańsku, lub z dojazdem u klienta.

Tła jednolite / gładkieNajlepsze efekty tła jednolitego otrzymamy w kontrolowanym otoczeniu, dlatego proponuję zdjęcia wykonywać w moim studio fotograficznym w Gdańsku:

For development purposes only

For development purposes only

For development purposes only

For development purposes only

For development purposes only

Zdjęcie satelitarne ©2019 , CNES / Airbus, Landsat / Copernicus, MGGP Aero, Maxar Technologies

Warunki korzystania z programu

Zgłoś błąd w mapach

Ta strona nie może poprawnie wczytać Map Google.

Czy jesteś właścicielem tej witryny?OK

Studio mieści się przy ulicy Czarny Dwór 2A w Gdańsku, tuż przy wejściu do Hotelu DAL. Około 500 metrów od morza w niedalekim odstępie od Parku Reagana.

W tle siedziba / biuro klientaZdjęcia z tłem prezentującym na przykład siedzibę, lub biuro klienta wymagają przygotowań i przydatna będzie wizja lokalna aby znaleźć interesujące plany zdjęciowe, sprawdzić jakie jest ustawienie naturalnego światła i możliwości ustawienia sprzętu fotograficznego, ale dzięki mobilnym rozwiązaniom, czyli zestawowi lamp z własnym zasilaniem, mogę pracować prawie w każdym miejscu.

ZAREZERWUJ TERMIN SESJI